Merhaba

Ben Uzman Diyetisyen Derin Yılmaz,

"Her yaş için sağlıklı beslenme"

Uzman Diyetisyen Derin Yılmaz, Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Üniversite dönemi ve sonrasında Türkiye, Amerika, İngiltere ve İspanya'da beslenme ile ilgili uzmanlık eğitimleri almıştır. Bilgi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans tezini "Gençlerde Beslenme" alanında tamamlayarak uzman unvanını almıştır.

Çalışma alanını anadolu yakasında suadiye olarak seçen Uzman Diyetisyen Derin Yılmaz  anne, çocuk ve gençlerde sağlıklı beslenme konularında uzmanlaşmıştır. Eğitim kurumlarında çocuklara "Okul Çağı Döneminde Çocuklarda Sağlıklı Beslenme", “Sağlıklı Beslenme ve Obezite”, genç bireylere sınav döneminde stresle başa çıkabilmeleri “Beslenme ve Başarı” isimli seminerler vermektedir.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun düzenlediği Futbolda Beslenme Uzmanlığı Eğitimi’ni başarıyla tamamlayarak federasyona kayıtlı “Futbolda Beslenme Uzmanı” ünvanını almış ve Hatayspor Kulübü futbolcuları için beslenme programları hazırlamıştır.

2017 yılında açtığı beslenme danışmanlık merkezinde beri kendi ofisinde sağlıklı beslenme üzerine danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Follow